Coaching

Czym jest coaching?

Sesja coachingowa to inaczej głęboka rozmowa oparta na aktywnym słuchaniu i zadawaniu trafnych pytań, które pomagają klientowi przyjrzeć się samemu sobie i pogłębić swoje rozumienia w danym temacie. Coaching pomaga zbudować wiarę w siebie, odnaleźć brakujące zasoby i dostrzec to co głęboko schowane pod warstwą ograniczających przekonań. To klient w procesie decyduje o swoim celu i sam dochodzi do wniosków i decyzji, coach natomiast wspiera go aktywnie i pomaga poszerzać samoświadomość.

  • Coaching może być pierwszym krokiem do podjęcia ważnej decyzji
  • Może być przetarciem obrazu świata z naszych ograniczających przekonań
  • Coaching może pomóc Ci wzrosnąć w siłę, odnaleźć spokój, spojrzeć z dystansu na swoje sprawy

Czym nie jest coaching?

Coaching często mieszany jest z wieloma różnymi usługami dostępnymi na rynku. Często mylony z:

  • Mentoringiem – coach jest partnerem w podróży klienta, nie jest wyżej jak mentor, a zawsze obok. Nie mówi z poziomu mędrca, a pyta z poziomu aktywnie obecnego obserwatora.
  • Consultingiem, doradztwem – coach pomaga klientowi samemu dojść do odpowiedzi, odnaleźć w sobie zasoby, których potrzebuje do realizacji swoich celów, nie sugeruje i nie doradza.
  • Psychoterapią, choć coaching często sięga głębokich sfer naszej psychiki jest granica pomiędzy coachingiem i psychoterapią, w której coaching się nie sprawdzi. Sytuacja taka dotyczy głębokich traum, depresji i zaburzeń psychicznych.

Coaching u mnie to:

Life Coaching

Zdrowie, relacje, dieta, motywacja, pasje, zmiany, marzenia, cele, nawyki, przekonania… czyli wszystkie wyzwania jakie stawia nam nasze własne życie.

Kariera

Szukasz swojej ścieżki? Chcesz zmienić, ale nie wiesz co i jak się za to zabrać? A może brakuje Ci pewności siebie, aby poprosić szefa o podwyżkę? Zapraszam do przegadania celów karierowych na sesji.

Zen Coaching

Harmonia w życiu, szczęście, poczucie spełnienia… w tym nurcie łączę coaching z elementami mindfullnesu, treningu relaksacyjnego i głębszych pytań pomagających postrzec samego siebie.

Forma sesji zależy od Twoich możliwości i potrzeb

Na żywo - Wrocław

Zapraszam do Wrocławia gdzie mieszkam na co dzień.

Online

Możliwa także sesja online lub przez telefon.

1470399614_Social_Media.png

Wsparcie mailowe

Oferuję także wsparcie mailowe pomiędzy sesjami.

Referencje

Miałam przyjemność być klientem Joanna Gruchot. Niesamowita, ciepła osoba z ogromnym szacunkiem do ludzi i świata. Empatia wydaje się być jej drugim imieniem. Polecam z całego serca współpracę z Karma Coaching.

Małgosia L.

Cudowne i ciepłe sesje z Asia pozwalają na dotarcie do siebie, przestrzeń ktora Asia daje, bez zbędnych slów, zaufanie, które buduje, dają ogromne poczucie bezpieczeństwa i otwierają duszę, a rozmowy uskrzydlają Polecam

Marta S.

może sesja coachingowa?

Zapraszam zainteresowanych sesją ze mną do kontaktu. Nie zamykam się na nikogo, żaden temat nie jest „zły na coaching”.
Zaczniemy od sesji “0”, która może odbyć się przez telefon lub przy kawie. Opowiesz mi czego oczekujesz, odpowiem na Twoje pytania dotyczące procesu, sprawdzisz czy chciałbyś ze mną pracować i jeśli będziesz chciał kontynuować to umówimy się na dalszą współpracę 🙂

 

Czasem potrzebne jest tylko znalezienie przestrzeni do podjęcia właściwego kroku.

Close Menu