O Mnie

"Inspiruje mnie życie, ludzie i ich działania, rozterki i uczucia.
Każdy człowiek ma swoją historię, każdy ma swoją tajemnicę, każdy jest wyjątkowy."
Joanna Gruchot
Life Coach

Nazywam się Joanna Gruchot, “Kim jestem?” to bardzo ważne dla mnie pytanie, które często sobie zadaję. Wykorzystuję coaching, aby pomóc ludziom odnaleźć harmonię w życiu i osiągnąć własne cele. Jestem certyfikowanym coachem w trakcie praktyki coachingowej w celu uzyskania akredytacji w  International Coaching Federation.

Dlaczego wybrałam coaching?

Zawsze byłam dobrym słuchaczem i obserwatorem. Od 8 lat praktykuję medytację w szkole zen, co pogłębia moją zdolność uważnego obserwowania i empatycznego słuchania. Do życia staram się podchodzić z otwartością i akceptacją, wychodząc poza dualne myślenie i postrzeganie tego co się wydarza jako dobre lub złe. Uczę się widzieć świat takim jaki jest, co pomaga mi osiągać uczucie spełnienia i zadowolenia.

Do podjęcia tej drogi skłoniły mnie moje własne doświadczenia życiowe oraz wiara w ogromny potencjał człowieka. Od wielu lat interesuję się psychologią i szeroko pojętym działaniem ludzkiego umysłu, każdego dnia podejmując próbę zrozumienia własnych działań oraz znalezienia odpowiedzi na pytanie to co tak na prawdę czyni nas szczęśliwymi.

Przez ostatnie kilka lat miałam okazję żyć i pracować w kilku miejscach na świecie, między innymi w Australii, Kanadzie, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz odbyłam kilka podróży po Azji. Te doświadczenia dały mi większą perspektywę, a jednocześnie pomogły wyraźnie zobaczyć, że niezależnie od miejsca na Ziemi wszyscy ludzie mają podobne potrzeby, problemy, rozterki i marzenia. 

Moją misją jest pomaganie innym spojrzeć na samych siebie, zrozumieć lepiej swoje życie i dzięki temu osiągnąć harmonię i szczęście.

Zapraszam do czytania treści na stronie, blogu i do kontaktu.

Close Menu